Життя на висоті: квартира-пентхаус, її плюси та мінуси

4 Листопада 2021

Українські пентхауси дещо вірізняються  від класичних, так як їх критерії не зовсім відповідають характеристикам. Але давайте з’ясуємо, які ж переваги та недоліки вони мають.

Розглянемо основні недоліки українських “пентхаусів“.

Погана шумоізоляція.  Іноді українські забудовники другий рівень пентхауса проектують як техповерх. Тоді готуйтеся, що гул ліфта буде добре чутно. І знайте, чим ближче  квартира знаходиться до шахти, тим гучніший буде шум. Не забувайте, що зазвичай на другому поверсі знаходиться спальня – такий шум істотний недолік. Перед купівлею такого майна детально вивчіть техпаспорт. Також можете заміряти рівень шуму перед прибанням, бо шумоізоляцію виллється в немаленьку суму.

Кількість ліфтів. Українські реалії такі – на поверсі можуть розміщуватись і по 10 так званих «пентхаусів». І тут гостро стає проблема нестачі ліфтів. Уявіть будинок 25-поверховий, квартир багато – готуйтеся, що ліфта доведеться чекати довго. А, як відомо, час – гроші. Тому в цьому ракурсі сума інвестиції не виправдовує себе.

Погана гідроізоляція покрівлі. Так, сусідів зверху не буде, але це не гарантія того, що вас не затопить. Висока ціна давно не означає якість в українських реаліях. Забудовники нехтують якістю матеріалів, які використовують для будівництва своїх об’єктів.  Дахи промерзають, а потім течуть. Девелопери не поспішають допомагати з цією проблемою. А замінна покрівлі  – сума немала.

 Склопакети.  До цього питання теж підійдіть скурпольозно. Адже чим вище розташована квартира, тим сильніший там вітер.

Вартість утримання. Придбати таке житло можно, але не забувайте, що його треба ще утримувати. На це йде кругленька сума щомісяця.

Звичайно у пентхаусів є свої переваги:

Вид з вікна.  Пентхауси розміщуються у будинках преміум класа. Які завичай будуються в центрі міста, історичній зоні. Тому огляд на місто має бути  приголомшливий.

Вихід на дах. На даху деякі забудовники розміщують басейн, роблять  сад. Тому якщо ви маєте доступний вихід, це неодмінний плюс.

Статус власника. Придбати таке житло може далеко не кожний українець. Задоволення не з дешевих.  Тому і пропозицій знайдете небагато.

Вам може здатися, що у пентхаусів більше недоліків, чим переваг. Це далеко не так. Якщо забудовник зробив якісну шумоізоляцію та гідроізоляцію, подбав про достатню кількість ліфтів, то пентхаус стає дійсно  престижним житлом.

Інші новини