Про групу компаній «Алтана»

our team

«АЛТАНА» — це група компаній з управління будівельними процесами, що має високі стандарти та репутацію. Перші наші проекти побачили світ ще у 1993 році. Зараз ми динамічно розвиваємось, маємо 4 філії та безліч реалізованих проектів, їх ви можете побачити у нашому портфоліо.

Ми маємо досвід успішного будівництва та комплексного управління проектами об’єктів різнопланового призначення та складності у сфері цивільного та промислового будівництва. Проектуємо об’єкти нерухомості та здійснюємо повний комплекс робіт під ключ у галузі будівельного проджект-менеджменту.

Наші
цінності та переваги

Всі ці роки група компаній «АЛТАНА» веде бізнес відповідно до критеріїв надійності, сучасних стандартів якості та порядного ставлення до своїх клієнтів та партнерів. Ми створюємо та підтримуємо партнерські відносини зі спеціалізованими організаціями, досвідченими експертами, відомими постачальниками матеріалів та обладнання, що гарантує дотримання взятих на себе зобов’язань під час реалізації проекту. Нашу репутацію та відповідальність перед замовником формують високі морально-етичні принципи та професіоналізм. Всі наші роботи ліцензовані та відповідають найсучаснішим вимогам. Якісне та сумлінне виконання усіх взятих на себе зобов’язань – це основні конкурентні переваги групи компаній «АЛТАНА»

Наш
потенціал

 1. Ми працюємо з будь-яким бюджетом.
 2. Беремо в управління об’єкти будь-якої складності.
 3. Алтана – це група компаній, що має повноцінну власну інфраструктуру для виконання повного циклу робіт з управління будівництвом.
 4. Ми знаємо все про проектні ризики, які найчастіше впливають на ефективність реалізації проектів в будівельній сфері. І знаємо, як ефективно з ними працювати.
 5. Повноцінна юридична підтримка на всіх етапах від власного юридичного бюро.
 6. Повна і цілковита конфіденціальність, якщо ви цього потребуєте.
 7. Організація будівельних робіт за допомогою підрядників або будівництво із залученням власної будівельної компанії – обирати вам!
 8. Ми одна з небагатьох компаній в Україні, що рекомендована ДАБІ для проведення державної експертизи з енергозбереження з видачею експертного висновку.

Кожному з напрямків нашої діяльності присвячений окремий розділ — запрошуємо вас обрати найбільш для вас цікавий на головній сторінці сайту Алтана та ознайомитись з інформацією більш детально.

Неповний перелік послуг правової допомоги Адвокатського об’єднання «АЛТАНА»:

 • судове представництво в судах;
 • захист у кримінальному провадженні;
 • юридичний супровід державної реєстрації;
 • юридичні та адвокатські послуги в галузі податкової практики;
 • юридичні та адвокатські послуги в галузі інтелектуальної власності;
 • юридичні та адвокатські послуги в галузі будівництва та архітектури;
 • юридичний супровід господарської діяльності тощо.

Ми знаходимося в постійному пошуку професійних рішень, що дозволяє удосконалюватися у своїй справі, якісно виконувати та надавати великий перелік робіт та послуг на гарантовано високому рівні. Сучасний організаційно-технічний рівень будівництва, застосування ефективних матеріалів та величезний досвід дозволяють забезпечувати виконання будівельних робіт високого класу.

У групі компаній «АЛТАНА» працюють висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом роботи та знанням чинних нормативних документів. Їх сертифікати та посвідчення державного зразка опубліковані на нашому сайті. Ми гарантуємо розв’язання будь-якого вашого питання. Ця впевненість заснована на досвіді та професіоналізмі.

Архітектурне бюро «АЛТАНА» виконує повний цикл проектування:

 • визначення можливості використання ділянки для будівництва під запланований об’єкт;
 • подальша розробка всіх стадій проектування до узгодження;
 • проходження експертизи проекта;
 • отримання позитивного висновку для об’єктів СС2, СС3.

Маємо повний комплекс обладнання для виконання будівельно-монтажних робіт, забезпечуємо будівництво об’єктів житлового, соціального та адміністративного призначення, виконуємо роботи по їх реконструкції та капітальному ремонту.

Ми не лише обіцяємо, ви виконуємо. І не зупиняємось, поки справа не буде доведена до позитивного кінця. Ми відверті з нашими клієнтами, оскільки саме їх довіра є найціннішим досягненням для нас.

Проектна група на чолі з головним архітектором та головним інженером складається з сертифікованих архітекторів, інженерів-проектувальників, інженерів-кошторисників та багатьох інших спеціалістів, що беруть участь в проектах. Маємо всі необхідні дозволи та сертифікати.

Група компаній «АЛТАНА» проводить комплекс проектних робіт:

 • передпроектні роботи;
 • проект реконструкції;
 • проект реставрації;
 • проект нового будівництва;
 • авторський нагляд за будівництвом.

Наша робота відкрита та прозора, ми співпрацюємо і взаємодіємо як у рамках групи компаній «АЛТАНА», так я за її межами. Стабільність наших партнерських стосунків підтверджена успіхом попередніх робіт на ринку України — це створює стабільність та довіру.

Група компаній «АЛТАНА» пильно стежить за дотриманням вимог з якості будівництва та безпеки виробництва. Тому завдяки нашому системному підходу та чітко визначеному плану дій щодо цього, на підприємстві у максимально короткий термін створюються безпечні умови роботи.

Співпрацюючи з нами ви зможете економити час та кошти, адже вам не доведеться стояти в численних чергах, розбиратись у нескінченій кількості незрозумілих документів, крім того, ви почуватимете себе спокійно, тому що над вашим проектом працюватимуть професіонали та виконуватимуть план вчасно.

Запрошуємо вас до офісу групи компаній «АЛТАНА» на консультацію або чекаємо на ваш дзвінок.

Зателефонувати нам!