Звукоізоляція приміщень

26 Вересня 2022

Звукоізоляція – це метод, що блокує проникнення шуму в кімнату або вихід шуму з кімнати. Вона встановлюється там де потрібно знизити рівень стороннього шуму.

Існує 3 основні типи виникнення різних шумів, і щоб уникнути цього, потрібно правильно підібрати дієвий метод звукоізоляції базуючись на їх природі виникнення. До таких шумів відносяться:

  • структурний шум – це шуми, що з’являються унаслідок вібрацій, які передаються твердими конструкціями будівель, наприклад, робота будівельних інструментів, звук дверей, що закриваються, удари по стіні, підлозі чи стелі, звуки кроків та інше. Найчастіше такий шум виникає у будівлях з бетону;
  • повітряний шум – до нього відносяться шуми, що доносяться з вулиці, а також голоси людей та тварин із сусідньої квартири, музика тощо. Це шуми, що розносяться повітрям;
  • акустичний шум – виникає у порожніх просторах, де або мало меблів, або ж і зовсім її немає. Звуки у таких приміщеннях працюють за принципом реверберації (відлуння), тому у таких кімнатах частіше застосовують методи звукопоглинання.

Інші новини

image
23 Вересня 2022

Яким вимогам повинні відповідати укриття у закладах освіти?

Читати новину