Як будують новобудови еліт-класу?

25 Червня 2021

Новобудови еліт-класу будують за двома технологіями: монолітно-каркасною або цільної кладки. Для стін та міжкімнатних перегородок використовують червону керамічну або ефективну цеглу, іноді – керамічні блоки.

Проєктом еліт-класу займаються досвідчені архітектори або архітектурні бюро, тому такі новобудови відрізняються ексклюзивним архітектурним рішенням. Така нерухомість має досконалі всі деталі. Це можна побачити з назви об’єкту, підсвіченого фасаду, а закінчуючи органічною взаємодію з навколишнім ландшафтом.

Тут використовуються оригінальні архітектурні та дизайнерські рішення:

  • гра з кольоровим виконанням фасаду;
  • двір без машин;
  • дорогі матеріали внутрішнього і зовнішнього оздоблення (дерево, камінь, шкіра та інше);
  • брендове інженерне обладнання (ліфти, радіатори опалення, вікна, двері);
  • мансарди, тераси та лаунж-зони; стилобати, панорамне скління та інше.

Для утеплення стін таких новобудов використовують зазвичай базальтову вату.

Фасад вентильований або індивідуальний, розроблений спеціально для таких новобудов. Девелопери також не економлять і на матеріалах, обирають якісні, довговічні, які виготовляються з натуральної сировини.

Проєктом може бути передбачена не обмежена кількість поверхів, секцій та будинків у ЖК еліт-класу. Тому нема нічого дивного, що ЖК може складатися з цілого кварталу «місто в місті», чи бути окремою компактною багатоповерхівкою з декількома під’їздами.

Для новобудов еліт-класу характерно розміщення не більше 6 квартир на поверсі. Висота стель має бути не менша трьох метрів. У будинку встановлюється 1 вантажно-пасажирський і 1 пасажирський ліфти.

Загальна площа квартир у новобудовах еліт-класу в середньому становить (кв. м):

  • 40-80 – 1-кімнатні;
  • 60-110 – 2-кімнатні;
  • 90-140 – 3-кімнатні.

Деякі проєкти не мають однокімнатні квартири, зате у них передбачені дворівневі апартаменти, які складаються з 4 або більше кімнат. Також можуть бути і пентхауси з власними терасами.

Квартири відрізняються досить продуманим плануванням, великі кімнати, кухні не менші, чим 12 м2. Для еліт-класу характерні кухні-студії та гардеробні.

Девелопери пропонують квартири у 2 варіантах: з чорновим оздобленням та несучими стінами та необхідними комунікаціями для втілення будь-якого дизайнерського проєкту; та можуть запропонувати ремонт «під ключ» за індивідуальним дизайн-проєктом. Інвестор в’їжджає у квартиру відразу після введення об’єкта в експлуатацію.

Також квартиру можуть укомплектувати системою «розумний будинок», терморегуляторами та іншими технологічними інноваціями. У квартирі комфортний мікроклімат внаслідок утепленого фасаду, багатокамерних вікон і можливості простого монтажу систем кондиціонування.

Інші новини