Експертиза охорони праці підприємства

Послання групи компаній «АЛТАНА» на офіційному сайті ДАБІ: Інформація про виконавців робіт з обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, підприємства, установи та організації, у складі яких є відповідальні виконавці таких робіт

Що таке охорона праці підприємства?

labor-protection

Група компаній «АЛТАНА» є рекомендованою організацією в сфері Державної служби України з питань праці, до нашої команди входять атестовані фахівці, що проводять аудит та експертизу підприємств з питань додержання норм охорони праці згідно з законодавством України.

Охорона праці підприємства — це підготовка, прийняття та реалізація рішень по здійсненню організаційних, технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів, що створені для збереження здоров’я та працездатності робітників.

Система управління охороною праці (СУОП) є невід’ємним етапом керування будівництвом. В управлінні охороною праці беруть участь всі підрозділи компанії, які в свою чергу орієнтуються на Положення про службу охорони праці. Діяльність структурних підрозділів має створити безпечні умови в процесі будівництва. Управляти та координувати охороною праці вашого підприємства може група компаній «АЛТАНА».

Для чого потрібна експертиза охорони праці на підприємстві та будівництві?

Експертиза охорони праці підприємства в Києві, Київській області та в Україні необхідна для визначення небезпечних факторів, уникнення ризиків нещасних випадків, та для створення технічних документів для об’єкта будівництва.

Фахівці групи компаній «АЛТАНА» мають відповідні сертифікати для проведення експертизи проекту охорони праці підприємства. Ми надаємо наступні послуги:

 • встановлення причини нещасного випадку;
  встановлення причини нещасного випадку;
 • встановлення причини факторів, що можуть призвести до нещасних випадків;
  встановлення причини факторів, що можуть призвести до нещасних випадків;
 • встановлення обставин нещасного випадку;
  встановлення обставин нещасного випадку;
 • встановлення відповідності або невідповідності технічного стану споруди вимогам правил охорони праці підприємства;
  встановлення відповідності або невідповідності технічного стану споруди вимогам правил охорони праці підприємства;
 • встановлення відповідності або невідповідності будівельних робіт нормам охорони праці будівництва;
  встановлення відповідності або невідповідності будівельних робіт нормам охорони праці будівництва;
 • надання об’єкту категорії підвищеної небезпеки;
  надання об’єкту категорії підвищеної небезпеки;
 • встановлення відповідності або невідповідності кваліфікації працівників;
  встановлення відповідності або невідповідності кваліфікації працівників;
 • визначення осіб, діяльність яких пов’язана з нещасним випадком.
  визначення осіб, діяльність яких пов’язана з нещасним випадком.

Експертиза охорони праці на будівельних об’єктах від групи компаній «Алтана»

Допомагаємо в вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з охороною праці на підприємстві. Визначаємо, чи відповідає конструкція вимогам правил охорони праці та безпеки життєдіяльності, які засоби захисту потрібні працівникам. Консультуємо з питань вимог до нормативних актів та як організувати та провести роботи на об’єкті, щоб вони відповідали вимогам охорони праці підприємств та технічним вимогам. Проводимо вторинний огляд нещасних випадків і встановлюємо причини. Маємо кваліфікацію проводити інструктаж щодо правил охорони праці та безпеки життєдіяльності, порядку виконання робіт та контролюємо виконання цих правил. Для кожного випадку заходи безпеки різні. Наприклад, на деяких об’єктах використовують хімічні речовини – група компаній «АЛТАНА» може провести їх експертизу на предмет радіаційної безпеки. На деяких об’єктах встановлене спеціальне обладнання, яке теж може стати причиною нещасного випадку і в такому разі проводити експертизу охорони праці підприємства надзвичайно важливо. Крім того, часто трапляється, що невідомо, хто є відповідальним за забезпечення безпечних вимог на будівництві, і «АЛТАНА» може допомогти з визначенням цієї людини.

Нагадуємо, що окрім системи охорони праці, ми надаємо комплексні рішення у сфері будівництва, і до їх складу відноситься також архітектурне бюро, реєстрація права власності, будівельний проджект-менеджмент, будівельно-монтажні роботи, правова допомога, технічний нагляд за будівництвом та ін. Чекаємо на ваш дзвінок, візит до центру та співпрацю.

Частіше за все клієнти, що звертаються до групи компаній «АЛТАНА» за різними послугами (технічний нагляд, будівельний проджект-менеджмент, будівельно-монтажні роботи, правова допомога та ін.) потребують комплексного рішення поставлених завдань і не мають часу співпрацювати з органами державної влади у сфері будівництва. Тому «АЛТАНА» бере на себе відповідальність за експертизу проекту охорони праці підприємства. Клієнти звертаються до нас як для отримання комплексних рішень, так і окремо для проведення експертизи без подальших будівельних послуг.

Зателефонувати нам!